TAMER Lanové vodítko EASY LONG | střední a velký pes 8-50kg | Modročervené 3,5mKvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.
TAMER Lanové vodítko EASY LONG | střední pes | černé/ 4-20kg / 2,5mKvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. Systém EASY LONG vám navíc umožní vést psa tak, že volných rukou můžete využít v podstatě k čemukoliv, například významnému zdravení okolních přihlížejících. Potěší vás nejenom skvělé zpracování a nadčasový design, ale také extrémně dlouhá životnost. Uvedená velikost je ideální pro střední plemeno, řekněme 4 - 20 kg. Vždy však bude záležet na preferencích páníčka, jak silné vodítko chce používat. Vyrábíme v 5 délkách a nespočtech barevných variací.
TAMER Lanové vodítko STOPOVAČKA TWIST | Mini | modrá, 10mStopovací vodítko využijete jak při výcviku, tak při pravidelných procházkách, když chcete vašemu psovi dopřát více volnosti.
TAMER lanové vodítko STOPOVAČKA TWIST | černá, 7mStopovací vodítko využijete jak při výcviku, tak při pravidelných procházkách, když chcete vašemu psovi dopřát více volnosti.
TAMER LANOVÉ VODÍTKO - STOPOVAČKA | MODRO - ZELENÁ, 5mStopovací vodítko využijete jak při výcviku, tak při pravidelných procházkách, když chcete vašemu psovi dopřát více volnosti.
TAMER LANOVÉ VODÍTKO - STOPOVAČKA MINI | ČERNÁ, 5mStopovací vodítko využijete jak při výcviku, tak při pravidelných procházkách, když chcete vašemu psovi dopřát více volnosti.
KLIKR - DOGGYMalí i velcí krotitelé, buďte při výcviku svého psa stylový s klikrem v designu Doggy.
TAMER LANOVÉ VODÍTKO EASY LONG | STŘEDNÍ PES | ČERNÉ, 4-20kg, 4mKvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. Systém EASY LONG vám navíc umožní vést psa tak, že volných rukou můžete využít v podstatě k čemukoliv, například významnému zdravení okolních přihlížejících. Potěší vás nejenom skvělé zpracování a nadčasový design, ale také extrémně dlouhá životnost. Uvedená velikost je ideální pro střední plemeno, řekněme 4 - 20 kg. Vždy však bude záležet na preferencích páníčka, jak silné vodítko chce používat. Vyrábíme v 5 délkách a nespočtech barevných variací.
TAMER LANOVÉ VODÍTKO EASY LONG VELKÝ PES, Outdoor, délka 4m, 8 až 50kgKvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. Naše TOP lanové vodítko je nově osazeno karabinami TWISTLOCK na obou koncích. Nový hardware zaručuje ještě vetší variabilitu využití než originální EASYLONG.
TAMER LANOVÉ VODÍTKO EASY LONG VELKÝ PES, černé, 3m, 8 až 50kgKvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. Naše TOP lanové vodítko je nově osazeno karabinami TWISTLOCK na obou koncích. Nový hardware zaručuje ještě vetší variabilitu využití než originální EASYLONG.