Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

Whiskas kapsička Junior Klasický výběr ve šťávě 12 x 85 g

Whiskas kapsička Junior Klasický výběr ve šťávě 12 x 85 g
Kód: 029143
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
119  s DPH
(Skladem 148ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

Naše chutné recepty jsou speciálně připraveny tak, aby byla zachována přirozená chuť a lahodnost kvalitních surovin, a aby vaši mazlíčci spokojeně vrněli při jídle…i mimo něj. Každé jídlo je vyrobeno s láskou tak, aby obsahovalo vše, co váš malý kamarád potřebuje, aby byl šťastný a zdravý.

Jako milovníci koček víme, že když váš mazlíček vrní, je to ten nejkrásnější zvuk, jaký můžete slyšet. Naši kuchaři proto tvrdě pracují na přípravě chutných jídel, díky kterým miliony koček na celém světě spěchají ke svým miskám. Každé jídlo je připraveno s láskou a péčí a nutričně vyváženo, aby vaše kočka stále spokojeně vrněla.

Benefity: 1. Každý náš lahodný recept je vyroben ze 100 % kvalitních ingrediencí a je vytvořen tak, aby pokryl 100 % denních potřeb vaší kočky. 2. S obsahem základních vitamínů a taurinu pro podporu silné přirozené obranyschopnosti při objevování nového světa a s vápníkem, který pomáhá budovat silné kosti a zuby. 3. Menší kousky určené pro menší ústa speciálně připravené s vysoce kvalitními bílkovinami pro snazší trávení. 4. Vhodné od 2 do 12 měsíců. 5. Zavázali jsme se snižovat náš dopad na životní prostředí. 85 % našich továren v Evropě využívá obnovitelnou elektřinu a pracujeme na tom, abychom se do roku 2025 dostali na 100 %.

Doporučené dávkování: Koťata ≤ 3 měsíce potřebují 3 - 3½ kapsičky denně, koťata 4-5 měsíců potřebují 3½ - 4 kapsičky denně, koťata 6-12 měsíců potřebují 4 - 4½ kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 18 g suchého krmiva WHISKAS®. Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vašeho kotěte. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

ložení:maso a výrobky živočišného původu (36%, včetně 4% hovězího v každém kousku*), cereálie, výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, různé cukry. *Kousek zpravidla odpovídá 43% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (36%, včetně 4% kuřecího v každém kousku*), cereálie, výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, různé cukry. *Kousek zpravidla odpovídá 43% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (36%, včetně 4% jehněčího v každém kousku*), cereálie, výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, různé cukry. *Kousek zpravidla odpovídá 43% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (36%, včetně 4% drůbežího v každém kousku*), cereálie, výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, různé cukry. *Kousek zpravidla odpovídá 43% produktu.
 
Doplňkové látky v 1 kg:Nutriční doplňkové látky:Vitamin C:667mg, Vitamin D₃:200IU, Vitamin E:138mg, Taurin:1100mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.2mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.32mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):16.1mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):3.2mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):16.2mg/Technologické doplňkové látky:Kasiová guma:2041mg/Aromata.
 
Analytické složky (v %): protein:7.5;obsah tuku:5.0;obsah anorganických látek:1.6;hrubá vláknina:0.20;vlhkost:84.0;vápník:0.32.
Parametry
Druh balení
kapsičky
Pejsek / kočka
pro kotě
Aktuální cena produktu je 119 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail