Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

Whiskas kapsička Drůbeží výběr v želé 80 x 85 g

Novinka
Whiskas kapsička Drůbeží výběr v želé 80 x 85 g
Kód: 029171
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
749  s DPH
(Skladem 17ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

Jako milovníci koček víme, že když váš mazlíček vrní, je to ten nejkrásnější zvuk, jaký můžete slyšet. Naši kuchaři proto tvrdě pracují na přípravě chutných jídel, díky kterým miliony koček na celém světě spěchají ke svým miskám. Každé jídlo je připraveno s láskou a péčí a nutričně vyváženo, aby vaše kočka stále spokojeně vrněla.

Každý náš lahodný recept je vyroben ze 100 % kvalitních ingrediencí a je vytvořen tak, aby pokryl 100 % denních potřeb vaší kočky již od 1 roku. 2. S obsahem vysoce kvalitních bílkovin pro podporu silných svalů. 3. S obsahem vitamínu C na podporu přirozené obranyschopnosti. 4. Obsahuje zinek, nezbytný pro zdravou kůži a srst. 5. Zavázali jsme se snižovat náš dopad na životní prostředí. 85 % našich továren v Evropě využívá obnovitelnou elektřinu a pracujeme na tom, abychom se do roku 2025 dostali na 100 %.

Doporučené dávkování: Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 3 - 3½ kapsičky denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3½ - 4 kapsičky denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 4 - 4½ kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 16 g suchého krmiva WHISKAS®. Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vaší kočky. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Složení:maso a výrobky živočišného původu (35%, včetně 4% kuřecího v každém kousku*), cereálie, minerální látky, výrobky rostlinného původu, různé cukry. *Kousek zpravidla 40% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (35%, včetně 4% kachního v každém kousku*), cereálie, minerální látky, výrobky rostlinného původu, různé cukry. *Kousek zpravidla 40% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (35%, včetně 4% drůbežího v každém kousku*), cereálie, minerální látky, výrobky rostlinného původu, různé cukry. *Kousek zpravidla 40% produktu.
Složení:maso a výrobky živočišného původu (35%, včetně 4% krůtího v každém kousku*), cereálie, minerální látky, výrobky rostlinného původu, různé cukry. *Kousek zpravidla 40% produktu.
 
Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční doplňkové látky:Vitamin C:702mg, Vitamin D₃:200IU, Taurin:620mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.2mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.22mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):11.2mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):2.2mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):16.2mg/Technologické doplňkové látky:Kasiová guma:2148mg/Senzorické doplňkové látky:Aromata.
 
Analytické složky (v %): protein:7.8;obsah tuku:4.0;obsah anorganických látek:1.6;hrubá vláknina:0.25;vlhkost:84.5.
Parametry
Druh balení
kapsičky
Pejsek / kočka
pro kočku
Aktuální cena produktu je 749 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail