Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

Sheba Colection Nature's Smíšený výběr ve šťávě 12 x 85 g

Sheba Colection Nature's Smíšený výběr ve šťávě 12 x 85 g
Kód: 023089
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
165  s DPH
(Skladem 2ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

V společnosti SHEBA® připravujeme kvalitní lahodné krmivo a pochoutky pro kočky bez jakýchkoliv nepříjemností už více než 40 let. Tyto chutné luxusní kočičí jídla s rozšířenou škálou formátů, chutí a textur osloví smysly vaší kočky každý den. Taková rozmanitá nabídka určitě poskytne neodolatelné denní okamžiky spojení mezi vámi a vaší kočkou.

Mistrovsky připravená jídla vyrobená z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Bez přidání barviv anebo konzervantů tyto bezobilné recepty na mokré krmivo pro kočky potěší vašeho kočičího přítele tím nejlepším, co příroda nabízí. K dispozici v praktických recyklovatelných 85g baleních SHEBA® pro kočky.

1. Krmivo pro kočky ve šťavnaté omáčce vyrobené z přírodních* a vysoce kvalitních surovin. 2. Vysocekvalitní mokré krmivo pro kočky SHEBA® pro dospělé kočky poskytuje 100% kompletní a vyváženou každodenní stravu pro vašeho dospělého kočičího společníka. 3. Receptury krmiv pro kočky bez obilovin v omáčce. 4. Podávané v praktickém balení; lehce se otevírá a vytlačuje pro maximálně čisté a elegantní servírování 5. Vyvinuté s našimi odborníky na výživu z Waltham Petcare Science Institute. 6. Krmivo pro kočky s omega-3 mastnými kyselinami, vitamíny skupiny B a přírodními zdroji vitamínu E a B3.

Doporučené dávkování: Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2½ - 3 kapsičky denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3 - 3½ kapsičky denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 3½ - 4 kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 17 - 20 g suchého krmiva. Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vaší kočky. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Složení: maso a výrobky živočišného původu* (94% přírodní; včetně kuřecího 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu*, zelenina* (včetně sušených rajčat 0.7%, ekvivalent rajčat 9.1%), minerální látky, kvasnice*, oleje a tuky* (včetně oleje ze lněného semínka 0.2%), různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu. Složení: maso a výrobky živočišného původu* (94% přírodní; včetně 4% krůtího v každém kousku**), výrobky rostlinného původu*, zelenina* (včetně směsi sušené mrkve a hrášku 1%, ekvivalent směsi mrkve a hrášku 5.6%), minerální látky, kvasnice*, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu. Složení: maso a výrobky živočišného původu* (94% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně tuňáka 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu*, zelenina* (včetně směsi sušeného hrášku a mrkve 1%, ekvivalent směsi hrášku a mrkve 5.6%), minerální látky, kvasnice*, oleje a tuky* (včetně oleje ze lněného semínka 0.2%), různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu. Složení: maso a výrobky živočišného původu* (94% přírodní), ryby a vedlejší produkty z ryb* (včetně lososa 4% v každém kousku**), výrobky rostlinného původu*, zelenina* (včetně směsi sušené dýně a pastináku 1%, ekvivalent směsi dýně a pastináku 5.7%), minerální látky, kvasnice*, různé cukry. *Přírodní. **Kousky 43% produktu.

Doplňkové látky v 1 kg:Nutriční doplňkové látky: Vitamin D₃:213IU (Rybí varianta bez přidaného vitamínu D₃), Taurin:572mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.3mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.34mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):17.0mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):3.4mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):16.0mg.

Parametry
Druh balení
kapsičky
Pejsek / kočka
pro kočku
Aktuální cena produktu je 165 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail