Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

Royal Canin konzerva starter mousse 195g

Royal Canin  konzerva starter mousse 195g
Kód: 08810A
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
54  s DPH
(Skladem 11ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

Feny potřebují v době březosti a kojení krmivo, které je přizpůsobeno jejich speciálním potřebám. Stejně tak štěňata od 4.týdne vyžadují dodatečné krmivo, které je podporuje v citlivé fázi odstavení a při přechodu na pevné krmivo. Royal Canin Starter Mousse má jemnou, jedinečnou strukturu a umožňuje snadný příjem krmiva.

Royal Canin Starter Mousse:

  • Krmivo pro psy s přizpůsobeným množstvím živin a energie
  • Pro krmení březích a kojících fen
  • Pro štěňata od 4.týdne při přechodu na pevné krmivo

V posledních 3 - 4 týdnech březosti se výrazně zvětší velikost a hmotnost plodů a feny potřebují dodatečné krmivo, aby byly dostatečně zaopatřené. V tomto období by se měly porce rozdělit do několika denních dávek. 
Během kojení potřebují feny optimální příjem energie, který zamezí výraznému úbytku hmotnosti, a mnoho vody. V závisloti velikosti vrhu potřebují kojící feny 2-3 krát větší energetický příjem než obvykle. Právě proto je nutné krmivo, které obsahuje vysoké množství živin a pokryje energetickou potřebu.
Od 4. týdne po narození je možno štěňata dokrmovat polopevným krmivem. Štěňata jsou natolik vyvinuta, že potřebují stále menší množství mateřského mléka a zato se zvyšuje množství pevného krmiva. Při dokrmování se zároveň snižuje energetická potřeba feny- zde se množství krmiva pomalu snižuje.

Royal Canin Starter Mousse se může použít jako samostatné krmivo či v kombinaci s krmivem Royal Canin Starter. Díky Birth-výživovému programu, který byl vyvinut za pomoci chovatelů, je krmivo optimálně upraveno dle požadavků fen a štěňat během prvních 5 fází života: březost, porod, kojení, odstavení a 1. fáze vývoje štěňat do 2. měsíce. Tento Startovací komplexobsahuje vedle cenných živin také esenciální dodatkové látky, které podporují dobré trávení štěňat. K tomu je vybudována a podporována přirozená obranyschopnost.

Royal Canin Starter Mousse:

  • Krmivo pro psy v praktických konzervách
  • Pro březí či kojící feny: zde je přizpůsoben speciálně výživový profil s vysokým množstvím živin a energie
  • Pro štěňata: během odstavení od 4. týdne jako podpora k orientaci na pevné krmivo
  • Startovací komplex: zvláštní kombinace živin a speciálních dodatkových látek obsažených v mateřském mléce, které podporují bezpečné trávení a obranyschopnost štěňat
  • Krmení: krmivem Mousse je možno krmit samostatně či v kombinaci s granulemi Royal Canin Starter
Parametry
Druh balení
konzervy
Věk psa
štěně
Aktuální cena produktu je 54 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail