Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

PERFECT FIT Indoor kapsičky výběrové menu 4 x 85 g

Novinka
PERFECT FIT Indoor kapsičky výběrové menu 4 x 85 g
Kód: 04202
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
69  s DPH
(Skladem 19ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

Každý lahodný recept PERFECT FIT™, vyvinutý ve spolupráci s veterináři Waltham Petcare Science Institute a odborníky na výživu domácích mazlíčků, obsahuje jedinečnou formuli, která podporuje zdraví celého těla vaší kočky. A aby každý den vyniklo to nejlepší, každý chutný recept přináší také další zdravotní výhody, přizpůsobené speciálně jejich věku nebo životnímu stylu.

PERFECT FIT™ podporuje zdraví celého těla. PERFECT FIT™, vyvinutý s našimi veterináři Waltham Petcare Science Institute a odborníky na výživu zvířat, poskytuje odbornou výživu, která má jedinečnou formuli Total 5, která kombinuje 5 výhod zaměřených na některé z nejběžnějších zdravotních potřeb domácích mazlíčků. Naše recepty jsou také vyrobeny s přidanými prebiotiky, které pomáhají podporovat střevní mikrobiom.

1.Naše krmivo pro kočky Sensitive 1+ je vyrobeno bez pšenice nebo sóji, o kterých je známo, že jsou častým zdrojem trávicích potíží pro citlivé kočky. 2. Podporuje vitalitu celého těla .Vyrobeno z vysoce kvalitních ingrediencí. 3. Formule PERFECT FIT™ Total 5 obsahuje 5 výhod a poskytuje vašemu domácímu mazlíčku všestrannou ochranu: - Zdravé trávení - Silná přirozená obranyschopnost - Zdraví močových cest - Optimální kontrola hmotnosti a tělesná kondice - Zdravá kůže a srst 4. Zdravá kůže a srst: Obsahuje zinek, který pomáhá podporovat zdravou kůži a srst. Silná přirozená obranyschopnost: Doplněno o taurin, vitamín E a vitamín C, o kterých je známo, že pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost. Zdravé trávení: Vytvořeno z vysoce kvalitních bílkovin a kvasinek, přírodního zdroje prebiotik, na podporu zdravého trávení. Zdravý močový trakt: Obsahuje vyvážené minerály na podporu zdraví dolních močových cest. Optimální hmotnost a fyzická kondice: S ideálním množstvím bílkovin a energie, které pomáhají podporovat optimální kontrolu hmotnosti a tělesnou kondici. 5. Optimální kontrola hmotnosti a tělesná kondice: Přizpůsobené množství bílkovin a energetické hladiny Zdraví močových cest: Vyvážené minerály Zdravé trávení: Vysoce kvalitní bílkoviny Podpora přirozené obranyschopnosti: Taurin a vitamin E S přírodními prebiotiky (1), které pomáhají podporovat střevní mikrobiom. (1) Mannan-oligosacharidy (MOS) používáme jako přírodní zdroj prebiotik.

Doporučené dávkování: Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2 ½ -3 kapsičky denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3 - 3 ½ kapsičky denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 3½ -4 kapsičky denně. 1 kapsičku můžete nahradit 20 g suchého krmiva Perfect Fit. Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Přizpůsobte dávku krmiva potřebám vaší kočky. Jak? Navštivte naše webové stránky. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Složení: maso a výrobky živočišného původu (včetně kuřecího 4% v každém kousku (5)), výrobky rostlinného původu (včetně celulózy 0.4%), zelenina (včetně sušeného hrášku 1.4%, ekvivalent hrášku 4%), minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, kvasnice (včetně mannan-oligosacharidů 0.09%), různé cukry. (5) Kousek zpravidla 45% produktu.

Složení: maso a výrobky živočišného původu, výrobky rostlinného původu (včetně celulózy 0.4%), ryby a vedlejší produkty z ryb (včetně lososa 4% v každém kousku (5)), zelenina (včetně sušené mrkve 0.7%, ekvivalent mrkve 4%), minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, kvasnice (včetně mannan-oligosacharidů 0.09%), různé cukry. (5) Kousek zpravidla 45% produktu.

 

Doplňkové látky v 1 kg:Nutriční doplňkové látky: Vitamin D₃:100IU, Vitamin E:52.0mg, biotin:9.0μg, Taurin:1100mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát):1.3mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý):0.39mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát):19.6mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát):3.9mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát):19.4mg.

Analytické složky (v %):protein:7.8;obsah tuku:4.8;obsah anorganických látek:1.8;hrubá vláknina:0.50;vlhkost:83.5;vápník:0.35;fosfor:0.22.

Aktuální cena produktu je 69 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail