Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
Výrobce

Ami Dog

     Kompletní rostlinná výživa pro psy a kočky vyrobená bez utrpení jiných zvířat.

Produkty AMI-pet: jsou rostlinné – to znamená, že žádné použité suroviny a složky nepocházejí ze zabitých zvířat - jsou hypo-alergenní. Žádná ze surovin nebyla testována na zvířatech. Jsou zcela bez obsahu umělých barviv a konzervantů. Neobsahují geneticky manipulované suroviny. Představují kompletní výživový program, studie dokazují jejich vyváženost pro zdraví a kondici psů i koček. 

     Společnost AMI zcela odmítá veškeré pokusy a testování na zvířatech a totéž vyžaduje i po svých dodavatelích. Od roku 1987 provádí společnost AMI výzkumy ve spolupráci s italskými univerzitami a veterinárními zařízeními. Podle těchto výsledků, tak jak jsou vědecky zdokumentovány, je nejen MOŽNÉ krmit většinu koček a psů bezmasou stravou, ale lze to také DOPORUČIT. Dokonce některé nemoci, např. dermatitidu, lze vyléčit bezmasou stravou. Jedinečné složení výrobků AMI pomáhá psům a kočkám od alergií prakticky ve 100 % případů.

     Pouze z přírodních surovin, bez jatečních produktů, bez umělých barviv a konzervantů, výrobky AMI zajistí psům a kočkám dokonalé zdraví, dobrou kondici, přiměřenou tělesnou váhu i kvalitní srst. Kočkám i psům lze velmi úspěšně podávat vegetariánskou i veganskou stravu. Kočka ani pes by v přírodě nepozřeli většinu toho, co obsahují běžné konzervy se zvířecím krmením. Kočkám je třeba zajistit ve stravě aminokyselinu Taurin, která je součástí svaloviny. Tato aminokyselina se v současné době již běžně syntetizuje a přidává se i do většiny běžných druhů kočičí výživy. I vegetariánským kočkám je třeba zajistit přítomnost Taurinu ve stravě. Jeho nedostatek může vést ke ztrátě zraku, nervovým poruchám až smrti. Výrobky AMI pro kočky taurin obsahují, stejně jako vitamín A a kyselinu arachidiovou.

Cenový limit
Počet
Jen skladem
Věk psaSložení krmiva