Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

FELIX Deliciously Sliced lahodný výběr v želé 4 x 80g

FELIX Deliciously Sliced lahodný výběr v želé 4 x 80g
Kód: 112645
Množstevní slevy
Množství - limit
Výše slevy
Cena za kus po slevě
45  s DPH
(Skladem 40ks
ks
Popis a parametry
Hlídání ceny
Dotaz na prodejce
Porovnat (0)

FELIX® Deliciously Sliced jsou lahodné plátky pečlivě vařené v páře s vysokým obsahem bílkovin, pokryté chutným želé, které bude vaše kočka milovat! Vypadají, voní a chutnají tak lahodně jako jídlo, které byste si možná připravili sami!
Každá receptura se vaří v páře, která plnohodnotně využívá jednotlivé suroviny a zachovává jejich lahodnou chuť. Unikátní jemné plátky jsou podávané v neodolatelně chutném želé.
Když krmíte svou kočku FELIX® Deliciously Sliced, víte, že jí dáváte něco, co opravdu miluje díky skvělé chuti a za co dá svůj „otisk tlapky“ jako souhlas.
Jemné plátky jsou zároveň zdrojem esenciální omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci vitamínů, aby udržely vaši kočku plnou života a připravenou k uličnictví! Jsou plné dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb vaší kočky, když jsou podávány podle krmného návodu.
To není všechno! FELIX® Deliciously Sliced jsou dostupné v široké řadě lahodných receptur, aby každý den uspokojily lásku vaší kočky po rozmanitosti. FELIX - Jednoduše neodolatelný!
Přizpůsobeno i pro sterilizované / kastrované kočky
S kousky bohatými na hovězí, kuře, kachnu a krůtu v želé.

100% kompletní a vyvážené.
90 % živočišných bílkovin.
Bez přidaných umělých konzervantů.
Vitamíny D a E.
Zdroj omega-6 mastných kyselin.
Vařené v páře.

Složení

S kousky bohatými na hovězí v želé: maso a výrobky živočišného původu (27 %, z toho hovězí 14 % v kouscích*), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, kvasnice, cukry
S kousky bohatými na kuře v želé: maso a výrobky živočišného původu (27 %, z toho kuře 14 % v kouscích*), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, kvasnice, cukry
S kousky bohatými na kachnu v želé: maso a výrobky živočišného původu (27 %, z toho kachna 14 % v kouscích*), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, kvasnice, cukry
S kousky bohatými na krůtu v želé: maso a výrobky živočišného původu (27 %, z toho krůta 14 % v kouscích*), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, minerální látky, kvasnice, cukry
*Výrobek obsahuje 40 % kousků

Výživové hodnoty
  Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vitamín A: 900
vitamín D3: 137
vitamín E: 20
mg/kg:  
síran železnatý monohydrát: (Fe): 10,3
jodičnan vápenatý bezvodý: (I): 0,25
síran měďnatý pentahydrát: (Cu): 0,90
síran manganatý monohydrát: (Mn): 2,0
síran zinečnatý monohydrát: (Zn): 18,3
taurin: 566
Technologické doplňkové látky:  
mg/kg:  
kasiová guma: 2550
Zchutňující látky  
Analytické složky:  
vlhkost: 83 %
protein: 9,5 %
obsah tuku: 3,4 %
obsah anorganických látek: 2,5 %
hrubá vláknina: 0,05 %
omega-6 mastné kyseliny: 0,5 %

Příprava a použití

Krmný návod: Doporučená denní krmná dávka pro dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) nebo sterilizovanou/kastrovanou kočku (4 kg) kombinovaná s kapsičkami a granulemi: zkombinujte 2 kapsičky s 30 g vašich oblíbených granulí pro dospělé kočky PURINA®. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Parametry
Druh balení
kapsičky
Pejsek / kočka
pro kočku
Aktuální cena produktu je 45 Kč 
Oznámit, až cena klesne pod s dph
Oznámit každou změnu ceny  
Váš e-mail