Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu

Doprava a poštovné

Zjednodušte si práci se sháněním a dovozem těžkých granulí a využijte našich služeb - zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail, zbytek už obstaráme my. Ještě dnes nebo maximálně do tří dnů od obdržení Vaší objednávky jsme se zbožím u Vás. Přes 90% nabízeného krmiva máme skladem a ihned připraveno k dodání.

Zdarma rozvoz zboží nad 1000,- Kč do těchto lokalit:

Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant.

Do vzdálenějších míst po telefonické dohodě. 

Na přesném čase a termínu závozu se dohodnete při objednávce, nebo telefonickém potvrzení vaší elektronické objednávky. Nejčastěji rozvážíme v době 8 - 10hod. a 16 - 18hod.

 

Do vzdálenějších oblastí je možné využít přepravní služby. 


V takovém případě Vám bude připočítáno poštovné s dobírkou 99,- Kč , nebo 80,- Kč při platbě převodem. Tyto ceny platí pro zásilky do celkové hmotnosti 35kg.

při nákupu nad 1000,- Kč do 35kg poštovné neúčtujeme.

 

Našim zákazníkům nabízíme jen čerstvé krmivo v originál balení, tímto zaručujeme jeho nejvyšší možnou kvalitu bez dodatečného rozvažování v balení prakticky už od 0,5 kg. Krmivo si takto zachovává své deklarované znaky a charakteristickou vůni.

V případě, že požadovaný výrobek na těchto stránkách uveden není, prosím kontaktujte nás s vašim požadavkem telefonicky, případně mailem, ihned ověříme dostupnost vámi požadovaného výrobku a možnost dodání.